Krakowskie Centrum Rehabilitacji
Get Adobe Flash player
Referencje
Podziękowania dla lekarzy KCRiO od wdzięcznej pacjentki

Podziękowania za udział w XVI Krakowskich Dniach Zdrowia op Prezydenta Miasta Krakowa, prof. Jacka Majchrowskiego

Podziękowania od Pacjentek

Podziękowania dla lekarzy KCRiO od wdzięcznej pacjentki

Wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes

Forbes 2018

Gratulacje dla Pani Dyrektor od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka za uzyskanie tytułu

Gratulacje_08_05_18

Gratulacje dla Pani Dyrektor od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka

Podziękowania dla dr n. med. Jerzego Jaworskiego od wdzięcznej pacjentki.

Podziękowania_12_09_2017

Podziękowania dla Pani Dyrektor od córki pacjentki

podziekowanie_p_dyrektor_05_09_2017

Podziękowania dla lekarzy oraz personelu medycznego i pomocniczego KCRiO

Podziękowania_05_09_2017

Podziękowania dla dr nauk medycznych Pawła Kamińskiego

Podziękowania

Gratulacje dla Pani Dyrektor od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka

Gratulacje dla Pani Dyrektor od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka

Gratulacje od Okręgowej Rady Lekarskiej

Podziękowania od Pacjentki dla Dr n. med. Jerzego Mirosława Jaworskiego

Podziękowania

I Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron - podziękowania dla Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii za uczestnictwo w Światowych Dniach Młodzieży

Podziekowania

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego - Podziękowania za uczestnictwo w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia

Podziekowania

Lekarz Małopolski 2016 - wyróznienie dla Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii

Lekarz Małopolski 2016

Podziękowania od Pacjentki

Podziękowania Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za zabezpieczenie medyczne Światowych Dni Młodzieży

Podziękowania

Zarząd Województwa Małopolskiego - Podziękowania za zabezpieczenie medyczne Światowych Dni Młodzieży

SDM Podziekowania

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe - podziękowanie za współpracę - ŚDM

 

 KPR

Podziękowania Pacjentki

Podziękowanie_2016_07_26

Potwierdzenie Supra Brokers S.A.

Supra Brokers 2016

List gratulacyjny od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego z okazji zajęcia wysokiego miejsca w Rankingu Szpitali zabiegowych, monospecjalistycznych bez onkologicznych

List gratulacyjny

List gratulacyjny

Podziękowania

Gratulacje Supra Brokers

gratulacje

Podziękowania Pacjentki

 

Podziękowania od Pacjentki

Podziękowania Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka w związku z ponownym przyznaniem naszej jednostce Certyfikatu

 

Podziękowania

Gratulacje Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Wojciecha Kozaka w związku z uzyskaniem przez naszą jednostkę: Certyfikatu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskowego

 

Gratulacje

Podziękowanie od Pacjenta dla Dr. n. med. Jerzego Jaworskiego i zespołu lekarskiego

 

Podziękowanie

Podziękowanie od Pacjenta

Pragnę na ręce Ordynatora Dr n. med. Krzysztofa Czernickiego złożyć podziękowanie za wspaniałą opiekę na oddziale.  Dziękuję wszystkim na czele z dr Danielem Ballarinem, pielęgniarkom. fizjoterapeutom i pozostałym.

Podziwiam  zaangażowanie wszystkich pracowników. Dziękuję za uśmiech i dobre słowo. Wszyscy my chorzy, niepełnosprawni doskonale wiemy jak to dobre słowo i uśmiech jest dla nas ważny.  Gratuluję Ordynatorowi doboru tak profesjonalnego personelu. Polecam wszystkim ten Ośrodek. Warto czekać w kolejce na termin.

Jeszcze raz chylę czoło i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wdzięczny za opiekę pacjent Krzysztof Baran z małżonką.

Podziękowania Pacjentki

 Podziękowania

Podziękowania z okazji Światowego Dnia Chorego na Hemofilię dla Dr. n. med. Jerzego Mirosława Jaworskiego

 

Podziękowania

Podziękowania Pacjentów

 

Podziękowania Pacjentów

Bezpieczny szpital 2014 - gratulacje od Wicemarszałka Województwa Małopolskiego

Gratulacje od firmy ASSECO

Podziękowania Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hemofilię dla Dr n. med. Jerzego Mirosława Jaworskiego - Dyrektora ds. lecznictwa Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii

podziekowania

Podziękowania Pacjentki

Podziekowania

Podziękowania Pana Profesora Antoniego Kuklińskiego

Podziekowania

Podziękowania dla Pracowników sekretariatu Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii

Podziękowania

Podziękowania dla Zespołu fizjoterapii Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii

Podziękowania

Podziękowania dla P. Krystyna Baster - Pielęgniarki Oddziałowej

Podziękowania

Podziękowania od Pacjenta

Podziekowania od pacjenta

Podziękowania od Pacjentki dla dr n. med. Jerzego Mirosława Jaworskiego

Podziękowania

Podziękowania od Pacjentki dla dr n. med. Jerzego Mirosława Jaworskiego

Podziękowania

Podziękowania od Pacjentki dla Lek. Med. Waldemara Walickiego

Podziękowania

Podziękowania od Pacjentki

Szanowna Pani mgr Teresa Zalewińska-Cieślik

Dyrektor Krakowskiego Centrum Rehabilitacji

Al. Modrzewiowa 22

01.04.2012 siedziałam pod drzwiami gabinetu w oczekiwaniu na przyjęcie mnie na Oddział Chirurgii Urazowej, zestresowana, wystraszona bo zwyczajnie po ludzku bałam się operacji kolana.
Cały czas jedna myśl siedziała mi w głowie: czy przeżyję? czy operacja się uda? a strach potęgował się z minuty na minutę, tym bardziej, że 10 lat temu zmarł mój mąż po kardiowersji w Szpitalu Uniwersyteckim im. Jana Pawła II przy ul. Kopernika. Po powrocie do domu w nocy dostał udaru mózgu 05. 05.2002r. W szpitalu w Nowym Sączu nie było sprawnego tomografu i wozili męża 2 razy do Gorlic w tak ciężkim stanie. Choć minęło tyle lat, to ciągle mam w pamięci tamte chwile i to, że nie udało się Go uratować.
Miałam taką świadomość, że mogę umrzeć i osierocić moje kochane dzieci córkę i syna.
Nagle drzwi się otwierają, widzę uśmiechniętego lekarza, słyszę jego głos: zapraszam pani Aleksandro. I w tym momencie poczułam się wyróżniona, przez człowieka, którego wcześniej nie znałam. Cały stres, strach i wszystkie obawy opadły jak kurz na ziemię. Rozmawialiśmy jak dobrzy znajomi. Był to pan doktor Jacek Szpunar, który fachowo, krótko i zwięźle wyjaśnił mi wszystko o co pytałam, rozwiał wszelkie moje wątpliwości, wypełnił kartę przyjęć, życzył powodzenia i skierował na oddział.
Tam bardzo serdecznie powitały mnie panie pielęgniarki (z wrażenia nie pamiętam ich nazwisk) wypełniły ankietę i wskazały pokój 101 naprzeciw ich dyżurki. W pokoju były już dwie pacjentki panie Kazimiera Worwa i Krystyna Leśniak, zaprzyjaźniłyśmy się.
Wieczorem na wizytę przyszedł pan Jacek Szpunar poinformował nas o zabiegu 02.04 namalował strzałkę na nodze do operacji, życzył dobrej nocy i wyszedł.
Operację mojego kolana przeprowadził pan doktor Paweł Kamiński. Po operacji przyszedł na intensywną terapię, gdzie leżałam, stwierdził, że kolano było w dużo gorszym stanie niż widać było na zdjęciu RTG ale wszystko jest w porządku, życzył zdrowia.
Z intensywnej terapii wywieziono mnie na drugi dzień 03.04 rano na oddział ortopedii do sali 105. Były tam trzy pacjentki wszystkie chodzące pomagały mi bardzo, informowały panie pielęgniarki o skończonej kroplówce, podawały wodę do picia. Z nimi też się zaprzyjaźniłam, kontaktujemy się telefonicznie. Panie te przed świętami wypisane zostały do domu.
Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czwartek panie pielęgniarki przywiozły moje znajome panie z przed operacji. Radości nie było końca, bo tak po cichu to marzyło się nam, by po operacji spotkać się na tej samej sali.
Było ciężko i smutno, bo pierwsze Święta od 61 lat spędzone w szpitalu a nie z rodziną, ale z każdym dniem czułam się lepiej. Modliłam się dziękując Św. Ojcu Pio za wstawiennictwo u Boga za udaną operację i powrót do zdrowia, za wspaniałych lekarzy, pielęgniarki, panie sprzątające i te, które nas żywiły.
Z pomocą pani rehabilitantki Agnieszki stawiałam pierwsze kroki i ćwiczyłam nogę na przyrządzie.
W pierwszy dzień Świąt na wizytę przyszedł uśmiechnięty pan doktor Andrzej Leń „Jak się macie panie?", zapytał. „Bywało lepiej", odpowiedziałam. Pani Krysia powiedziała, że tracimy 3 dni rehabilitacji (sobota, 2 dni świąt) „Chcecie panie ćwiczyć?" , „Oczywiście" odpowiedziałyśmy. Za chwilę przyszedł pan doktor, sprawnie fachowo podpiął nas do urządzenia i ćwiczyłyśmy, ja miałam wyćwiczoną nogę do 55 stopni a w niedzielę doszłam do 89. Porozmawiał z nami serdecznie, pożartował.
We wtorek z panią Agnieszką poćwiczyłam nogę do 110. Nie ćwiczyłam chodzenia po schodach. Na wizytę we wtorek przyszedł pan doktor Jacek Szpunar z panią doktor ale nie pamiętam jej nazwiska. Rozmawiał z nami jak się czujemy, czy rehabilitacja została zakończona, no nie bo były święta, to panie nie mogą być wypisane dzisiaj. Była to 5 doba mojego pobytu w szpitalu chciałam iść do domu, zapytałam doktora czy mogę dostać dziś wypis. Pan Szpunar po rozmowie z panią doktor zgodził się, byłam szczęśliwa, że nareszcie będę w domu.
Siostra z synem przyjechali po mnie, później przyszedł pan doktor Kamiński i komplementował mnie tymi słowami „Była pani modelową pacjentką, zrobiła pani furorę na oddziale i jest pani pierwszą pacjentką która w 8 dobie chodzi bez kul. Życzę dużo zdrowia i do zobaczenia w przychodni”. Siostra pytała czy mogę chodzić bez kul, bo bali się by mi się coś złego nie stało. A pan Kamiński powiedział, zrobiłem operację by nie bolało, by czuła pani komfort chodzenia, rzucić kule i chodzić bez nich. Dobrze się czuję chodzę bez kul i nie chcą znajomi wierzyć, że jestem po operacji, muszę pokazywać bliznę a niedowiarkom wypis ze szpitala i wtedy przecierają oczy ze zdziwienia i są w szoku.
Dlatego na ręce pani mgr Teresy Zalewińskiej-Cieślik dyrektor Krakowskiego Centrum Rehabilitacji składam serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii z panią ordynator Elżbietą Bisagą, która mnie kwalifikowała do zabiegu 15.02 (i uświadomiła mi, że mam utrwalone migotanie przedsionków, o którym nie wiedziałam, bo w Sączu lekarz rodzinna po wykonanym EKG powiedziała, że jest ok i wypisała mi zaświadczenie o braku przeciwwskazań do zabiegu. Nie zapisała mi nic na rozrzedzenie krwi. To pani ordynator zaleciła mi zażywać acard i wizytę u kardiologa oraz przywiezienie na 01.04 opinii kardiologa. Tak leczą w Sączu.
Dziękuję panu Waldemarowi Walickiemu u którego wypełniałam ankietę przed operacją i pani Agnieszce Nodze, która znieczulała mnie do zabiegu.
Słowa uznania kieruję do pań pielęgniarek chylę czoła, podziwiam je.Gratuluję siostrze oddziałowej Sylwii Górze tak ofiarnych pracownic, które z tak ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem pomagają chorym, cierpiącym pacjentom, pomimo nawału prac jakie wykonują, znajdują czas na rozmowę, lecząc w ten sposób nie tylko obolałe ciało ale i duszę. Są najwspanialszym balsamem i jeszcze uśmiech na ich twarzach gości-jakie to miłe!
Brak mi słów do wyrażenia mojej wdzięczności i moich zaprzyjaźnionych pań z Sali 101 i 105.
Dziękujemy też pani Agnieszce - rehabilitantce za wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta, za jej uśmiech, profesjonalizm, bardzo dobre serce, jak najlepsza matka, która troszczy się o swoje dzieci, my tak to odczuwałyśmy. Dziękujemy miłym, uśmiechniętym paniom z sekretariatu, przychodni, z rejestracji, rentgena.
Szczególnie pragnę podziękować lekarzom: Panu Pawłowi Kamińskiemu, który mnie operował i dopingował do chodzenia, to dzięki Niemu stanęłam na nogi tak szybko.
Panu Jackowi Szpunarowi za uśmiech na powitanie, za serdeczne, życzliwe przyjęcie, poczułam się wyróżniona, doceniona ale każdego pacjenta tak przyjmował 01.04.
Panu Andrzejowi Leniowi za promienny uśmiech na powitanie, za ćwiczenia w Wielkanoc.
Oby w całym kraju, w każdym szpitalu pracowali tacy lekarze, pielęgniarki, to byłoby cudnie, to marzenie każdego pacjenta. Pozazdrościć tak wspaniałych fachowców.
Panie ordynatorze oddziału chirurgii o tak świetnej kadrze fachowców śni niejeden ordynator szpitala w kraju i może panu pozazdrościć, dlatego proszę docenić ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę całego personelu. Ja to doceniłam i opowiadam wszem i wobec, że Krakowskie Centrum Rehabilitacji przy Modrzewiowej 22 jest wspaniałą placówką i warto się tam leczyć, polecam tym wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne.
Całemu personelowi życzę dużo zdrowia, najobfitszych łask Bożych na każdy dzień, awansu, podwyżek za ofiarność oraz zasłużonego wypoczynku podczas urlopu.

Podziękowania od Pacjenta

03_11_2011_podziekowania

BIP
NIP: 677-17-03-375
REGON: 351194736
|
KRS: 0000038598
KSIĘGA REJESTROWA 12-00051
|