Krakowskie Centrum Rehabilitacji
Get Adobe Flash player
Poradnia Leczenia Bólu KCRiO

Poradnia Leczenia Bólu KCRiO

   Zarząd Polskiego Towarzystwa Badania Bólu (PTBB) przyznał Poradni Leczenia Bólu Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Certyfikat PTBB, stwierdzający spełnianie standardów poradni leczenia bólu. Ważność Certyfikatu ustalono na okres 3 lat, z możliwością przedłużenia jego ważności, po uprzednim przystąpieniu do weryfikacji.

Poradnia Leczenia Bólu Certyfikat

          W chwili obecnej w Krakowie działają trzy poradnie posiadające ważny Certyfikat - a w Katowicach dwie. Łącznie na terenie kraju działa 28 poradni leczenia bólu posiadających aktualny Certyfikat.

          Uzyskanie Certyfikatu PTBB przez Poradnię Leczenia Bólu Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii jest potwierdzeniem gwarancji wysokiego poziomu świadczonych usług w zakresie medycyny bólu, a także potwierdzeniem, że usługi świadczone są na wysokim poziomie, gwarantują bezpieczeństwo i profesjonalizm.

          Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii jako pierwsza jednostka w Małopolsce i jedna z trzech w kraju zostało uznane za placówkę zdrowia, w której pacjent może liczyć na najlepszą pomoc w zakresie leczenia bólu po operacji i od 2009 r. posiada Certyfikat Szpital Bez Bólu.

BIP
NIP: 677-17-03-375
REGON: 351194736
|
KRS: 0000038598
KSIĘGA REJESTROWA 12-00051
|